Ipet banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Banesa 10 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
katin e 2 me këtë rendtije: 1 Dhoma gjumi të mobiluara 1 Sallon apo qëndrim ditor i kompletuar 1 Kuzhinë e kompletuar me elemente të nevojshme 1 Banjo te kompletuar 1 garazhd per vetur si edhe depon Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze Ujë dhe nxemje 24 ore te pamvarur prej termokosit lifti parku per femij Internet dhe kabllovik. Jam i interesuar për ndonjë qiramarrës serioz i cili mirëkupton kushtet dhe rregullat e qiramarrjes. Për informata të mëtutjeshme apo vizitë banesës mund të thërrisni në telefon në çdo kohë.. Depozita e obliguar Tel 044 506 180 ose 045 898 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim