Ipet banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Erion 23 Gsh 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Adresa:Bregu i Diellit,Rr.Norbert Jokl 38
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ajo gjindet ne Bregun e Diellit afer bankes Rajfajzen.Ajo ka:2 dhoma gjumi,sallonin,kuzhinen e re,banjon e re,dhe 1 dhome pune te vogel 5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim