Ipet banesa me qera ne bregun e diellit

Jepet me qera nga: Fita 28 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne bregun e diellit mbrapa postes se vogel te banesat e kuqe
Banesa eshte ne katin e pare dhe ka dy dyer hyrje njera pas tjetres
Banesa eshte tersisht e mobiluar dhe eshte shum ne vend te pershtatshem per banim
Qmimi i per nje muaj 200
045606097
Fita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim