Ipet banesa me qera ne qender te Prishtines

Jepet me qera nga: akil 15 Jan 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjia Tophane
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera ne qender te Prishtines. Ne lagjen Tophane 5 min larg qendres.
Banesa eshte e mobiluar dhe i ka te gjitha komoditetet,
Banesa ka 1 dhome gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon.Kati 5. Ndertimi i ri. Banesa ka lift, rrym, uje, 24 ore.
Cmimi 260.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim