Ipet banesa me qera te dardania

Jepet me qera nga: Nasuf 04 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani PTK
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera nji banes nji dhomshe mir e mobiluar me nji qmim 350 euro ne muaj.
banesa ka parkingun per dy vetura si dhe obarr .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim