Ipet banesa me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Valmir 16 Gsh 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne lagjen kalbria me kontrat1 vjeqare ka nje shom gjumi nje sallon e kzhina nje banjo dhe ballkon banesa eshte e mobiluar me te gjitha per gjdo informat kontakto Viber osé Watsapp +39 3295369883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim