Ipet banesa me qira

Jepet me qera nga: Ardian 25 Sht 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i diellit Prishtine
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne lagjen bregu i diellit. banesa eshte e kompletuar me mobile te reja dhe kuzhine te re me te gjitha paisjet. ne cmim eshte e perfhsire ngrohja qendrore nga termokosi dhe interneti falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim