Ipet banesa ne qera ulpian afer tregut

Jepet me qera nga: Privar 04 Gsh 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa ne qera ulpian afer tregut banesa ka sallon dhom gjumi kuzhin ndamas si dhe parking te mjaftushen nga dy anet tel.044 226 084.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim