Ipet banesat me qera per student,shtator,

Jepet me qera nga: Nasuf 04 Gsh 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: gustav major
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesa me qera per student per kete shtator me nji qmim shum te voliteshem. Banesat jan te mobiluara dhe jane 1/2/3 dhomshe si dhe gjenden ne katet 1/2/3/4/5/6/dhe 7.
sa me heret me be rezervimim mundeni me i zgjedh edhe banesat me te mira ose edhe ne katet e ulta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim