Ipet banese me Qera, Bregu i Diellit, Prishtine

Jepet me qera nga: Arsim 23 Nën 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. B, Bregu i Diellit,
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet banese me qera, ne bregun e diellit, te stacioni i fundit i 4-sh, banesa gjendet ne katin e 3 ne kompleksin Iliria Building, banesa eshte ndertim i ri dhe e pa banuar me pare. Banesa ne foto shihet e pa-mobiluar po mund te mobilohet ne nje kohe te shkurter. Banesa jepet me qera vetem per periudha afat-gjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim