Ipet lokali me qera

Jepet me qera nga: Nasuf 22 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Major 23
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet lokali me qera i cili gjendet ne rrugen Gustav Major dhe affer kolegjit fama.Lokali ka nji sip 250m2 dhe mund te perdoret percfardo vepm...
Per me shum info mund te visitoni lokalin ne cdo kohe dhe te bindeni vete.Loka.li gjendet ne katin e par te objektit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim