Ipet më qira banesa 60m2 kati2 Lagja Spitalit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien Sot 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet më qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (afër Shkolles Fillore Pavarsia, Të Furra Diellza) më sipërfaqe 60m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ashensor, ka ujë 24H. Lëshohet pa mobilie.Çmimi: 180€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim