Ipet me Qera Banesa Luksoze prej 150 m

Jepet me qera nga: Nuredin 13 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojë banesen luksoze me qira, e lyer komplet para 1 Muaji, e mobiluar perfekt ne menyren evropiane, me siperfaqe prej 150 m2, gjindet tek Klinika Gjermane e Syrit/ Davidovi i dikurshem ne afersi te menzes se studentve, lagjeja ideale per banim. Banesa ka 3 dhoma gjumi, 1 sallon te gjere dhe te bukur,1dhome per hekurrosje dhe lavatriqe, 3 banjo, dy Ballkona shiqo Foto, dhe nje garazh.Rr. Hajrullah Abdullahu.....

Prishtine; Ju mund te kontaktoni ne numerin Kontaktues , 00377 45 89 15 46 prej ores 16:00 deri n,ora 22:00
hundozi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim