Ipet me qera banes Ne Breg të Diellit

Jepet me qera nga: nik 05 Tet 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qera banes ne katin e 3-të përball shkolles fillore "Iliria" po ashtu ka afer fakultetitin Iliria , banesa është e përshtatshme per student per familjar etj

Nr kontaktus: 045 674 581 dhe 045 337 684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim