Ipet me qera banesa 2 dhm. afer USAID ne Arberi

Jepet me qera nga: Mentor M. 10 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Zagrebit (afer USAID ne Arberi)
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa 2 dhomeshe e pa-mobiluar ne lagjen Arberia (Rr. Zagrebit) afer nderteses se USAID. Ndertesa eshte e sapondertuar, me teknologjite e fundit qe kerkon tregu bashkekohor.
Kuzhina me te gjitha elementet e saj, poashtu edhe banja jane te kompletuara dhe te gatshme per perdorim. Posedon kalldajen (Vaillant) per ngrohje.

Tel: +386 49 86 70 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim