Ipet me qera banesa 3 dhm.(Sh.F. "Meto Bajraktari)

Jepet me qera nga: Mentor M. 24 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Josip Rela
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa 3 dhomeshe, me dy banjo, nje balkon dhe garazhde ne qender te qytetit. Me konkretisht afer Shkolles Fillore "Meto Bajraktari", ose ne ndertesen e BP Home 1. Posedon ngrohje qendrore dhe me kamin, klimatizim, uje dhe rryme 24h.
------------------------
Three (3) bedroom apartment for rent, two bathrooms, one balcony and garage in the city center. Respectively close to Elementary School "Meto Bajraktari" or BP Home 1 building. It has heating system, water and electric supply 24/7.

Tel: +386 49 86 70 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim