Ipet me qera banesa 3 dhm. afer USAID ne Arberi

Jepet me qera nga: Mentor M, 24 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Zagrebit (afer USAID ne Arberi)
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa 3 dhomeshe e pa-mobiluar ne lagjen Arberia (Rr. Zagrebit) afer nderteses se USAID. Ndertesa eshte e sapondertuar, me teknologjite e fundit qe kerkon tregu bashkekohor.
Kuzhina me te gjitha elementet e saj, poashtu edhe banja jane te kompletuara dhe te gatshme per perdorim. Posedon kalldajen (Vaillant) per ngrohje.

Tel: +386 49 86 70 70 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim