Ipet me qera banesa 3 dhomeshe (tek Lagja Qafa)

Jepet me qera nga: Muse M. 11 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Josip Rela
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa 3 dhomeshe e ndertuar rishtas, me lokacion afer shkolles "Meto Bajraktari" (Rr. Josip Rela).

Mobilet dhe ne pergjithesi gjendja e baneses eshte e shkelqyeshme.

Per detale me te hollesishme:
044/279-232
049/179-723 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim