Ipet me qera banesa dy dhomeshe (Kodra e Diellit)

Jepet me qera nga: Muse M. 09 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit, Zona e Lindjes, Rruga 3
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera apo shitet banesa (ka leje edhe per dyqan) me siperfaqe prej 46m2, me dy dhoma.

Posedon klimatizim, rrjetin kabllor, ngrohjen qendrore dhe te gjitha kushtet tjera per jetese. E njejta mund te shnderrohet edhe ne dyqan/lokal per veprimtari te ndryshme. Lokacioni eshte afer Ambulantes ne Zonen e Lindjes te Kodres se Diellit, Rruga Nr.3.

Per me teper:
044/279-232 ose
049/179-723 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim