Ipet me qera banesa

Jepet me qera nga: arber 21 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: rr.Selim Berisha nr.5
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 90m2, dy dhoma dhe sallon me kuzhine, eshte shume komode per nje familje, banesa eshte e kompletuar poashtu ka nxemje qendore qe perfshihet ne kete qmim. Nga banesa keni pamje shume te mire te Prishtines, banesa eshte afer Restaurant Amadeus. Per me shume info lajmroni ne tel: 045 703 803 , 049 704 754.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim