Ipet me qera banesat

Jepet me qera nga: Nasuf 10 Gsh 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Major
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ipen me qera banesat per student.Banesat jan te mobiluar dhe mund te hyjen 5 deri ne 6 persona me nji qmim 50 euro /muje.
Kush vjen i pari mund me i zgjedh banesat me te mira dhe ne cilindo kate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim