Ipet me qera

Jepet me qera nga: banesa 09 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ipet podrumi me qera komplet e renovuar,e gatshme per banim,parking te mjaftueshem eshte 70 m2 dhe ka 3 dhoma gjendet ne dardani rruga Ilaz kodra per qdo informat shtes mos hezitoni na kontaktoni ne no:044 318 607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim