Ipet me qera

Jepet me qera nga: Agron 25 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa tek 4 llullat rr.bajram kelmendi .banesa gjindet ne katin e2 ka sallon kuzhin 2 dhoma dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim