Ipet me qira banes 1 dhomshe 40m2 Lagj eSpitalit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 21 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere), në Lagjen e Spitalit (te Rrethi Afër Viva Fresh), me sipërfafqe 40m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë , banjo, ballon dhe korridor. Komplet e mobiluar.

Çmimi: 190€

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim