Ipet me qira banes 2 dhomshe 60m2 kati3 K. Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 20 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Afër Sh.F.Ismail Qemaili, Mbrapa te Biotikusi), me sipërfaqe 60m2 në katin e 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Me nxemje Qendrore.


Çmimi: 240€.


044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim