Ipet me qira banes 2dhomshe 60m2 kat1 KodraDiellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien Sot 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit Banesat e Bardha
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, afer Shkolles Fillore Iliria Mrapa Pompes Shell), me sipërfaqe 60m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine,dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, leshohet komplet e mobiluar.

Çmimi: 230€.

+383\44443349 (VIBER)

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim