Ipet me qira banes 3 dhomshe 70m2 kati 6 Velani

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 04 Jan 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Velani (te Samaforat e Velanis, Afer Kryqit te Velanis), me sipërfaqe 70m2 kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Objekti ka lift.


Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim