Ipet me qira banes 3 dhomshe 82m2 kat6 Muhagjerve

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien Sot 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja e Muhagjerve
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Ambasades të Zvicrrës, te Xhamia e Muhaxherëve) me sipërfaqe 82m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka 2 lifta në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka gjelbrim.


Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim