Ipet me qira banes 3 dhomshe 95m2 Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 16 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Përball Furra Qerimi 2), me sipërfaqe 95m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa lëshohet Komplet e mobiluar me mobile standarde.

Çmimi: 300€

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim