Ipet me qira banes 4 dhomshe 110m2 kati 4 K.Dillit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 12 Tet 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Banesat e Kuqe
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (mbrapa Postes të vogel), me siperfaqe 110m2, kati 4-tër (duplex - dy nivele). Banesa ka dhomë dite me kuzhine, 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo, dhe 2 korridora. Ekstra e mobiluar, ka klimë.

Çmimi: 330€


044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim