Ipet me qira banesa 1 dhomëshe 45m2 kati 3 Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 21 Mar 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe (garsonjere), në Lagjen Mati 1, (Rruga B, afër Sh.F.Ismail Qemaili), me sipërfaqe 45m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, banjo, ballon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi: 200€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim