Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 55m2 kati 6 Velani

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 16 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Velani (te Samaforat e Velanis, Afer Kryqit te Velanis), me sipërfaqe 55m2 kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Objekti ka lift.


Çmimi:200€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim