Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 4 Kodra

Jepet me qera nga: Prona Net 06 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe ne lagjen Kodra e Diellit (afër furra Qerimi 2, te banesat e Hirta), me sipërfaqe 60m2 në katin e 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.
Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 150€.044443349
049701212
038248165
www.prona.net
info@prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim