Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 65m2 kati 2 Dardani

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 06 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Dardani (afër Stacionit të Autobusave, te Bast Trade), me sipërfaqe 65m2 kati 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon, korridor dhe bodrum. Banesa është komplet e mobiluar dhe e rinovuar. Me ngrohje nga Termokosi.


Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim