Ipet me qira banesa 2 dhomshe 35m2 Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 06 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e diellit
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e diellit (Banesat e kuqe te ambullanta), me siperfaqe 35m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë fjetjes, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa është e mobiluar.

Çmimi: 160€.


044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim