Ipet me qira banesa 2 dhomshe 45m2 kati 1 Ulpian

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 08 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe , në Lagjen Ulpian, (Afër Moxartit, afër Shkollës Hasan Prishtina), me sipërfaqe 45m2, kati 1-rë. Banesa kuzhinë të ndar me trapezari, dhom, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi: 250€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim