Ipet me qira banesa 2 dhomshe 50m2 Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 06 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomshe në lagjen Kodra e Diellit (te banesat e bardha afer qerdhes), me sipërfaqe 50m2 kati i 1-rë. Banesa ka sallon, kuzhin të ndar me trapezari , dhom gjumi,banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, me nxemje qëndrore.


Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim