Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 Aktash 300€

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 10 Maj 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktashi(përball Menxes te Studenta, te Reifeizen Bank), me sipërfaqe 60m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar, Uj 24H.

Çmimi:300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim