Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 04 Sht 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (afer Meiolabit, përball Furra Qerimi 1, Banesat e Kuqe), me sipërfaqe 60m2 në katin e 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhome të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.
Çmimi: 250€.044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim