Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 1 Top Hane

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 20 Jan 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Top Hane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Qender (Top Hane, afë Viva Fresh), me siperfaqe 60m2, kati 1-rë. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhom të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi: 300€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim