Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 3 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 21 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktashi
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Aktash (përball Menxes te Studenta, te Reifeizen Bank), me sipërfaqe 60m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.

Çmimi:280€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim