Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 6 Arberi

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Pri 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe, në lagjen Arbëri, Dragodan (Mbi Ministrin e shëndetësis) me sipërfaqe 60m2, kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar. Objekti ka lift.

Çmimi: 180€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim