Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 6 Dodona

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 21 Sht 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te 4 Llullat
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen dodona (te 4 Llullat), me siperfaqe 60m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar. Banesa nuk ka ashensor.


Çmimi:250€.044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim