Ipet me qira banesa 2 dhomshe 64m2 Lagja Spitalit

Jepet me qera nga: Kosova Immpbilien 31 Tet 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjeja e Spitalit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afer Rrethit afer Banesave të Royall-it), me siperfaqe 64m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Banesa është ndertim i ri pa mobilje, banesa ka ashensor.

Çmimi:220€


044443349
038248165
info@prona.net
www.prona.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim