Ipet me qira banesa 2 dhomshe 65m2 kati 3 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 01 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afer OSB-së), me siperfaqe 60m2 kati i 3-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trepezari, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka klim.


Çmimi:230€.


044443349
049701212
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim