Ipet me qira banesa 2 dhomshe 65m2 kati 8 Arberi.

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 16 Maj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Arberi (Dragodan banesat e reja te Tregtis), me sipërfaqe 65m2, kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, ka lift.


Çmimi: 270€49701212
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim