Ipet me qira banesa 2 dhomshe 67m2 kati 4 Kalabri

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 21 Maj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalaberi
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Lagjen Emshir - Kalabri (Afër Kullave të Arabve), me sipërfaqe 60m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjon, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Banesa ka lift, ka ujë 24H dhe ka parking rrugor. Banesa lirohet me 01 Qershor. Çmimi 250€ Me garazh.

Çmimi: 230€. I negocjushëm.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim