Ipet me qira banesa 2 dhomshe 70m2 kati 7 Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 08 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbrapa Banesave te Kuqe, Rruga B), me sipërfaqe 70m2 kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.

Çmimi:230€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim