Ipet me qira banesa 2 dhomshe 75m2 kati 4 Qender

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 23 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Qender (Nën Swiss Diamond, përball qendres së Penzioneve), me siperfaqe 75m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, dhom të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është Ekstra e Mobiluar, ka ujë 24H, me nxemje qëndrore.

Çmimi: 300€.

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim