Ipet me qira banesa 2 dhomshe Kodra Diellit 180€

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 02 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (Afër Shkollës Fillore Ismail Qemaili, mbrapa Postës të vogël), me sipërfaqe 40m2 kati Përdhes. Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë të gjumit, banjo dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Ka nxemje Qendrore pa pages.


Çmimi: 180€


044443349
049701212
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim